Pozor: Věnujte pozornost datu vytvoření článku. Zveřejněné údaje již nemusí být aktuální. Za případnou neaktuální informaci neneseme odpovědnost.

SMS půjčky pro ženy na mateřské dovolené

23/8/2014

K populárním mikropůjčkám. patří SMS půjčka pro ženy na MD. Jedná se o nebankovní půjčky, které poskytnou několik tisíc korun téměř okamžitě na účet s krátkou dobou splatnosti. Období mateřské dovolené je sice krásné v životě ženy, ale patří k finančně nejnáročnějším. Rodinný rozpočet bývá díky nízké výši rodičovského příspěvku velmi napjatý, proto krátkodobá finanční injekce v případě nenadálých výdajů někdy doslova zachrání situaci.

Půjčka pro lidi s nízkým příjmem

SMS půjčka pro ženy na MD je tu pro ty žadatele, kteří mají nízký příjem. Vyřídit se dá jednoduše přes internet z pohodlí vašeho domova a také prostřednictvím SMS zprávy. V těchto případech s bankovními půjčkami počítat nemůžeme, banky se totiž orientují spíše na bonitnější klienty. V některých případech je možná půjčka prostřednictvím kreditní karty, malé půjčky přes internet jsou ale mnohem oblíbenější.

Půjčte si až 10 000 Kč

Existují nebankovní společnosti, které k poskytnutí půjčky nevyžadují doložení příjmů a úvěr je poskytnut i žadatelům či žadatelkám, kteří pečují o dítě, a jejich příjem je velmi nízký. Jedná se o mikropůjčky ve výši 500 až 10 000 Kč se splatností 2 až 30 dnů.

První půjčka může být dokonce zdarma

SMS půjčky pro ženy na MD se vyznačují rychlostí vyřízení a poměrně benevolentním schvalováním žádostí. Za skvělou dostupnost se samozřejmě platí, takže poplatky nejsou úplně nízké. Některé společnosti ale novým klientům poskytují první půjčku zcela zdarma bez poplatků a tuto možnost je určitě rozumné využít.

Půjčujte si s rozmyslem

Jak o SMS půjčku zažádat? Stačí vyplnit formulář na stránkách společnosti, kde se uvádějí základní osobní údaje, výše půjčky a nastavuje doba splatnost. Žádost se odešle ke schválení, a pokud projde, peníze jsou ihned odesílány na bankovní účet. Samozřejmě je třeba půjčovat si zodpovědně. Pokud se se splátkami opozdíte, čekají vás sankce.