Pozor: Věnujte pozornost datu vytvoření článku. Zveřejněné údaje již nemusí být aktuální. Za případnou neaktuální informaci neneseme odpovědnost.

Nebankovní půjčky i pro problémové klienty "se záznamem"

31/5/2014

Potřebujete si půjčit, ale nemůžete? Jste v registru dlužníků a banka už vám nepůjčí? Potřebujete peníze ihned a nemůžete čekat do výplaty? Právě pro vás tu je rychlá půjčka bez nahlížení do registrů - nebankovní půjčka pro problémové klienty.

Jste v registru dlužníků? Nevadí

V dnešní době se žadatelé o půjčku setkávají s jedním velkým problémem. Pokud jste v registru dlužníků, jen tak někde vám nepůjčí. Pokud potřebujete zaplatit splátku, elektřinu nebo telefony, ale výplata ještě nepřišla, kde na to vzít peníze?

Půjčku v bance už vám nikdo nedá. A už jste slyšeli o rychlé půjčce? U těchto půjček se můžete skoro 100% spolehnout, že vás v registru nikdo kontrolovat nebude a tím pádem je váš problém vyřešen. Nehledě na to, že tyto půjčky někdy bývají bez úroků, stačí pořádně hledat.

Kde půjčku hledat?

Rychlé půjčky se poskytují hlavně prostřednictvím internetu. Stačí si do vyhledávače zadat termín „rychlá půjčka zdarma“ a už můžete vybírat. Servery zaplo.cz, ferratum.cz nebo naobcanku.org jsou možnostmi, kde si o půjčku zažádat. Doporučujeme si přečíst často kladené dotazy a podrobný postup, jak o půjčku zažádat, abyste se vyhnuli případným problémům se splácením a podobně.

Poplatky a výše půjček

Většina těchto rychlých půjček je minimálně na poprvé bez úroků. Opravdu se vyplatí projít a porovnat si více webů než se zastavit hned u prvního. Od rychlých půjček nemůžete vyžadovat velké částky. Jedná se spíše o tisícové položky, jako třeba 3000 nebo 5000 Kč. Pokud se podíváte na server naobcanku.org, lze sehnat půjčku do 500 000 Kč. Na tomto serveru se jedná o jednotlivé investory, které poskytují půjčky. Jedná se tedy vždy o přesnou domluvu mezi vámi a investorem. I přes tyto podmínky se stále jedná o rychlou půjčku bez nahlížení do registrů, nemusíte se tudíž bát toho, že pro vaše dluhy někde jinde bude tato žádost zamítnuta.