Pozor: Věnujte pozornost datu vytvoření článku. Zveřejněné údaje již nemusí být aktuální. Za případnou neaktuální informaci neneseme odpovědnost.

Okamžitá blesková půjčka do výplaty

Expres půjčka bez doložení příjmu

18/2/2015

Získat půjčku téměř rychlostí blesku není v dnešní době vůbec nic nemožného. Nemluvíme samozřejmě o velkých půjčkách jako jsou bankovní spotřebitelské úvěry, hypotéky nebo jiné půjčky se zástavou nemovitostí. Malé bleskové půjčky do výplaty jsou udělovány ve výši přibližně 1000 - 10000 Kč na období do 30 dní. Podívejme se, kdo je poskytuje a jaké mají další charakteristiky.

Ferratum, Kredia, CreditOn

S tímto typem půjčky přišla mezi prvními do České republiky společnost Feratum, v dnešní době je ale u nás k dispozici už celá řada půjček tohoto typu. Ze všechny jmenujme půjčky CreditOn, Kredia půjčku, ViaSMS, Credit-Money nebo VataOnline.


Bleskové vyřízení

Společným rysem těchto bleskových půjček do výplaty je rychlost vyřízení. O tyto úvěry se žádá zpravidla online formulářem, případně pomocí SMS z mobilního telefonu a doba následného zpracování žádosti a odeslání peněz na účet (v případě přidělení půjčky) se pak počítá na minuty. Podmínkou je samozřejmě mít účet u stejné banky jako věřitelská společnost, většina společností poskytující tyto rychlé půjčky ale má účet u více bankovních ústavů a tak je velká šance, že mezi nimi bude i Vaše banka, takže zaslání peněz bude otázkou chvilky.

Není potřeba potvrzení o příjmech

Vedle rychlosti vynikají bleskové půjčky do výplaty také vysokou dostupností. K žádosti o půjčku není, až na výjimky, potřeba dokládat potvrzení o výši Vašich příjmů a v některých případech mohou uspět i žadatelé, kteří mají zápis v registrech. Okamžité půjčky do výplaty se hodí zejména pro situace, kdy náhle potřebujete peníze na pokrytí krátkého období do výplaty, ať už jsou důvody nedostatku peněz jakékoliv.