Pozor: Věnujte pozornost datu vytvoření článku. Zveřejněné údaje již nemusí být aktuální. Za případnou neaktuální informaci neneseme odpovědnost.

Půjčky Brno - nabídka

Rady a tipy kde po68dat o půjčku na cokolic

30/6/2014

V jihomoravském kraji a Brně konkrétně působí celá řada společností, které nám jsou více než ochotny půjčit peníze. Získat půjčku v Brně tak nepředstavuje žádný velký problém.

Bankovní i nebankovní Půjčky v Brně

V Brně samozřejmě sídlí nebo má svou pobočku mnoho bank. Většina z těchto bank - Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB půjčky nabízí. Ne každý má ale možnost půjčku v bance získat - například lidé s nízkými příjmy, nezaměstnaní nebo ženy na mateřské.

Tito žadatelé se musí pro získání půjčky obrátit na některou z nebankovních společností. Vedle společností, které se zaměřují spíše na spotřebitelské půjčky a úvěry, zde působí i několik firem, pro něž "půjčka pro všechny" není žádným problémem. A "Pro všechny" znamená i půjčky pro žadatele bez příjmu nebo se zápisem v registru dlužníků.

Bankovní i nebankovní Půjčky v Brně

Vedle nebankovních firem je možné získat půjčku v Brně od soukromých investorů. Nabídky, které je možné vidět na letáčcích na tramvajových zastávkách, mohou být někdy velmi rizikové, proto je lepší využít některý ze zavedených internetových systémů typu "lidé půjčují lidem" - například Finx.cz. Více informací zde.