Pozor: Věnujte pozornost datu vytvoření článku. Zveřejněné údaje již nemusí být aktuální. Za případnou neaktuální informaci neneseme odpovědnost.

Rychlá nebankovní půjčka Kredito24

21/7/2015

Půjčka Kredito24 je ve světě financí stále známějším pojmem. Jedná se o jednu z nejrychlejších půjček na trhu, která vám v případě nouze vytrhne trn z paty. Ať už se vám na stole nahromadily nezaplacené složeny, rozbila se lednička nebo vám přišel nedoplatek za elektřinu – díky půjčce Kredito24 se máte kdykoli na koho obrátit!

Kolik si můžete půjčit?

Pokud žádáte poprvé, maximální výše částky se pro vás zastaví na 5000 Kč s dobou splatnosti 30 dní. Stávající klienti, kteří jsou společností ověření, pak mohou žádat o půjčku ve výši až 15 000 Kč. Dobrou zprávou pro vás určitě je absence úroků za poskytnutí úvěru, které v případě půjčky Kredito24 neplatíte. Hradíte pouze poplatky dle výše půjčené částky. Jakmile jednu půjčku řádně splatíte, je nutné počkat 7 dní, než budete moci zažádat znovu.

Jak půjčku Kredito24 získat?

Na stránkách půjčky Kredito24 si sami vyberte vámi požadovanou částku a s ní rovnou i dobu splatnosti. Díky posuvníkům máte ihned jasno, jak vysokou částku zaplatíte na poplatcích. Následně jen stačí zažádat o půjčku, vyplnit potřebné údaje a systém sám během několika málo minut rozhodne, zda máte či nemáte na půjčku nárok.

V případě, kdy vám bude půjčka schválena, budete vyzváni k potvrzení vašeho bankovního účtu a to odesláním symbolického poplatku 1 Kč na účet společnosti. Následně vám budou bez dalších poplatků navíc peníze odeslány na účet.

Chcete-li půjčku splatit dříve, můžete – i bez poplatku!

Další výbornou vlastností půjčky Kredito24 je flexibilní splácení. Pokud budete mít dostatek hotovosti na předčasné splacení úvěru, nebude vám v tomto kroku bránit žádný poplatek či sankce. Jednoduše se stačí přihlásit do systému a postupovat dle pokynů, které vás navedou až ke zdárnému cíli – předčasnému splacení vašeho závazku.