Pozor: Věnujte pozornost datu vytvoření článku. Zveřejněné údaje již nemusí být aktuální. Za případnou neaktuální informaci neneseme odpovědnost.

Půjčka bez registru a Solusu

Půjčky na směnku

4/5/2015

Počet zadlužených domácností stále stoupá a s ním i počet záznamů v registru dlužníků a Solusu. Za tento stav může nepříznivá ekonomická situace a zvyšující se náklady na bydlení.

Ptáte se, jestli je pro vás nějaká možnost půjčky, když máte záznam a banky vám kvůli tomu odmítly pomoct? Ano, existuje řešení ve formě revoluční Půjčky bez registru a Solusu.

K čemu slouží Solus a registr dlužníků?

Solus a registr dlužníků evidují údaje o dlužnících. Zjistit z nich můžete míru zadluženosti osob a informace, zda se zpožďují ve splátkách nebo je dokonce nesplácí. Tyto informace nejčastěji vyhledávají banky, na jejichž základě se rozhodují, zda klientovi půjčí nebo jeho žádost zamítnou. V praxi nejčastěji dochází k zamítnutí, a je jedno, jakým způsobem jste se do registrů dostali. Vaše jméno se v něm objeví i tehdy, když nezaplatíte složenku za telefon.

Nárok na půjčku má každý

Naštěstí nebankovní společnosti přišly pro klienty se záznamy s výhodnou nabídkou. Půjčka bez registru a Solusu nehledí na to, zda máte jiné půjčky, ani neprochází registry dlužníků. Nemusíte prokazovat příjem ani hledat ručitele. Sjednání je jednoduché a probíhá nejčastěji prostřednictvím online formuláře, jehož vyplnění vás bude stát pár minut vašeho času.

Kolik si můžete půjčit?

Půjčka bez registru a Solusu překlene vaše finanční problémy. Úvěrové společnosti půjčují v řádech tisícikorun a splatnost se pohybuje do jednoho měsíce. Pokud zažádáte o vyšší částku, počítejte s nárůstem úrokové sazby.