Pozor: Věnujte pozornost datu vytvoření článku. Zveřejněné údaje již nemusí být aktuální. Za případnou neaktuální informaci neneseme odpovědnost.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu ihned

Expres půjčka bez doložení příjmu

30/5/2014

V minulosti bylo možné nalézt mnoho půjček u kterých banka a nebo i soukromá firma vyžadovali dokládání výše příjmu ze zaměstnání či podnikání. Vyžadovány jsou i další doklady, které nemusí a nebo mohou zkomplikovat zájemcovu žádost o půjčku ihned.

Hledání firmy splňující vaše kritéria

Pokud je Vaším hlavním kritériem získat půjčku bez nutnosti prokazovat příjmy, pravděpodobně začnete hledáním výrazu "půjčka bez doložení příjmu", internetový vyhledávač by vám měl zobrazit již na první stránce výsledků hledání nějaké firmy nabízející produkt půjčka bez doložení příjmu ihned.

Jestliže při hledání zjistíte že firmy neposkytují peníze dostatečně rychle, mohli byste vaše hledání ještě upravit a hledat frázi "půjčka bez doložení příjmu ihned", takto by se vám mohlo povést narazit na firmu, která poskytuje peníze ihned a také nevyžaduje žádné potvrzování příjmů.

Zjistěte si jak dlouho bude převod trvat

Půjčku ihned však není až tak snadné získat jelikož jsou zde překážky v podobě 1-2 denní lhůty než dorazí bankovní převod z jedné banky do druhé. Tuto dobu pravděpodobně určují zákony ČR, samy banky a Česká národní banka. Můžete kontaktovat i více firem a poprosit, aby vám zaslali jejich nabídku na půjčku bez dokládání příjmů.

Zmiňte všechny vaše kritéria, množství peněz, které potřebujete, částku, kterou jste ochotni splácet (uveďte třeba i o více jak 50% nižší než se vám vejde do rozpočtu). Firma by vám měla následně sdělit i jestli má bankovní účet u stejné banky jako Vy. Pokud by tomu tak bylo, můžete počítat s tím že převod peněz bude dokončený ještě tentýž den. Pro přesné informace se zeptejte konkrétní firmy, u které si půjčujete. Hledejte také nejdříve reference bývalých klientů dané firmy.