Pozor: Věnujte pozornost datu vytvoření článku. Zveřejněné údaje již nemusí být aktuální. Za případnou neaktuální informaci neneseme odpovědnost.

Nejvýhodnější sloučení půjček

Nejvýhodnější konsolidace půjček

12/12/2014

Kdo nechce skončit bez peněz, šetří na každém výdaji. Přitom takové šetření nemusí být jen bolestným omezováním vlastních potřeb.

Právě naopak. Nejvýhodnější konsolidace půjček zajistí, že získáte najednou tolik vlastních prostředků, o kterých se vám ani nesnilo. Zkuste spojit všechny půjčky do jedné a zjistíte, že se nyní připravujete o mnoho vlastních peněz.

Bez námahy

Získat zpět zbytečně vynaložené peníze už nemůžete. Ale proč pokračovat ve vyhazování peněz oknem? Většina lidí se domnívá, že když si vzali půjčku, tak kromě splacení nemohou nic jiného dělat. Obávají se jen toho, aby jim banka nevypověděla smlouvu. Přitom by právě sami měli smlouvu ukončit a vyplatit se z nevýhodného závazku. A že nejsou peníze? Nejvýhodnější konsolidace půjček zajistí jakékoliv prostředky k realizaci takového záměru. A ještě vše zařídí za vás.

Platit co nejméně

Pro mnohé dlužníky je půjčka zakletým kruhem, ze kterého neznají cesty zpět. Vzít zpátky se nic nedá, ale proč zbytečně utrácet dál? Stačí vzít staré smlouvy a zajít tam, kde vše vyřídí za vás. A zadarmo. Nepotřebujete mít ušetřené žádné prostředky a ani to mnohdy při tak vysokých částkách splátek ani nebylo možné. Přesto si můžete vybrat nový úvěr za několik procent a neplatit strašných 25 % ročně, které vás mohou bez milosti zruinovat. Nejvýhodnější sloučení půjček je nástrojem finanční gramotnosti a soběstačnosti.

Lepší podmínky

Vyberte si proto nejprve úvěr, který bude mnohem výhodnější a bude se třeba splácet mnohem delší dobu. Tím vám klesnou reálné splátky, ušetříte na celkové částce i na výši měsíčních odvodů na úhradu dluhů. Dnes jsou půjčky mnohem levnější. Banka potom jen porovná vaše současné úvěry, vyplatí je za vás a poskytne vám vytoužený produkt. A dokonce vám udělá i nepříjemnou a nemilou statistiku. Vypočte zbytečně vyhozené prostředky. A mohou to být desítky tisíc ročně. Nejvýhodnější konsolidace půjček je tak záchranou pro peníze, ale také rozumným řešením pro každého, kdo chce ušetřit, aniž by se musel omezovat.